Hukuk büromuz Av. Abdullah Yiğit Çakar ve Av.Arb. Cihat Yıldız tarafından 2020 yılı başlangıcında Balıkesir’de kurulmuştur. Kuruluş gayemiz ve nihai amacımız adaletin tecellisine giden yolda yapılabilecek maksimum katkıyı sağlayarak, sizlerin büromuzdan ayrılırken memnuniyet içerisinde olmanızı sağlamaktır.

Çakar & Yıldız Hukuk Bürosu Balıkesir merkezde kurulmuş olup, çalışma sahalarımız İstanbul, Ankara, Balıkesir ve çevre illeridir. Ancak 2000’li yıllardan itibaren hayatımıza teknolojinin girmesi, bu teknolojinin günümüzde hukuk sistemine de (online duruşma, UYAP dava ve takip açılış vs.) adapte edilmesi ve devam eden çalışmalardan dolayı bizlere Türkiye’nin her yerinden iletişim kanallarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Faaliyet alanlarımız ana başlıklar olarak; Ceza Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Sözleşme Hukuku, Miras Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku’ndan kaynaklanan takip, dava ve işlemlerdir. Bu alanların dışında pek çok genel hukuki bilgi gerektiren konularda da müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Çakar & Yıldız Hukuk Bürosu olarak önceliğimiz; müvekkillerimizin hukuki sorunlarına karşılıklı güven çerçevesinde etkili ve hızlı çözümler üretmektir.